هاردوکس هارداکس Hardox

توضیحات کلی محصول

ورق های ضد سایش هارداکس سرآمد ورق های ضد سایش جهان است. هاردوکس از سطح تا عمق هسته سخت است و به شما اجازه میدهد تا طول عمر و بهره وری بالا را در محیط های چالش برانگیز فراهم آورید.سنگ، شن و ماسه، ذغال سنگ، مواد معدنی، ضایعات فلزی و سایر مواد متخلخل به سختی می توانند تاثیر قابل توجه ای بر ورق های ضد سایش هاردوکس ایجاد کنند. فولاد هاردوکس با ترکیبی از سختی بالا، مقاومت به ضربه و تافنس، خود را به عنوان فولاد ضد سایشی مقاوم برای افزایش عمر مفید تجهیزات، قطعات و سازه ها در محیط های کاری سخت ثابت کرده است. مقاومت سایشی بالا یک عامل تجاری استراتژیک است. وقتی عمر مفید تجهیزات خود را دو، پنج، ده و یا چند بار افزایش دهید، میتوانید بهره وری خود را بالا برده و پس انداز کنید.

ورق ضد سایش هاردوکس هارداکس Hardox

سختی

سختی ویژگی ای است که مقاومت در برابر سایش عالی در طول عمر مفید ورق ضد سایش هاردوکس فراهم می آورد. سختی سایش را به حداقل می رساند، زیرا لبه های مواد ساینده در برش سطوح سخت به مشکل میخورند. ورق های هاردوکس نه تنها سختی سطحی، بلکه تمام ویژگی های مربوط به سختی را دارا میباشند.

هاردوکس روز به روز با شوک ها، ضربه های ناگهانی، خراش ها، شکستگی ها و سوراخ شدن ها برخورد می کند، که مقاومت در برابر آن ها را مدیون سختی فراوان آن هستیم. با خواص کارگاهی خوب، میتوان آن را خم کرد، فرم داد، جوش داد و همچنان در برابر ترک مقاومت کرد. در محیط های پر تنش، جایی که شکستن موجب خرابی میشود و میتواند غیر قابل پیش بینی و هزینه بر باشد یا حتی امنیت دستگاه و افراد را تهدید کند، صفحات هاردوکس کمک می کند خطرات را به حداقل رسانید، تا تجهیزات وکسب و کارتان از کار نیافتد.

خواص سازه ای

سختی تفاوت اصلی بین صفحات ضدسایش هاردوکس با ورق های ضدسایش معمولی است. این چیزی است که باعث می شود هاردوکس  به عنوان یک فولاد سازه ای استفاده شود. بنابراین شما میتوانید آن را خم کنید، شکل دهید، جوش دهید بدون آنکه خواص خود را از دست دهد. با توجه به قدرت بالای آن، این امکان برای طرح های سبک تر فراهم می شود.از مزایای سختی آن میتوان به توانایی تحمل ضربات سنگی بدون تغییر شکل پلاستیکی اشاره کرد.

انتخاب ورق ضد سایش مناسب

انتخاب ورق ضدسایش مناسب به افزایش عملکرد و بهره وری تجهیزات و قطعات کمک میکند. ورق های مقاوم به سایش هاردوکس برای ارائه عملکرد عالی و عمر طولانی طراحی شده اند. میتوان هر دو این موارد را با انتخاب ورق مناسب با توجه به نیاز ها و احتیاجات به حداکثر رساند. فولاد هاردوکس دارای طیف وسیعی از گریدها، طول، عرض و ضخامت می باشد. در مواردی که ضخامت محدودیت استفاده ایجاد میکند، شرکت SSAB ورق هاردوکس را در ضخامت هایی از ۰٫۷ تا ۱۶۰ میلی متر ارائه می دهد. این مورد به همراه ابعاد جدید و توانایی عملکرد آن مانند فولاد ساختاری امکان ایجاد خلاقیت و طراحی بهتر را فراهم می کند.

WearCalc 2.0، نرم افزار پیش بینی سایش اختصاصی SSAB، به شما این امکان را می دهد که به سرعت و به آسانی بتوانید عمر مفید نسبی را برای تمام گرید های فولاد هاردوکس محاسبه کنید. بنابراین می توان مواد را با توجه به هزینه، سایش، عملکرد و وزن بهینه کرد.

ظرفیت بارگیری و عمر کاری

فولاد مقاوم در برابر سایش هاردوکس به کاهش وزن کمک می کند و عمر مفید کامیون ها، ظروف، دمپر ها، سطل ها، کامیون های زباله و موارد دیگر را افزایش میدهد.

به نظر می رسد که هاردوکس در اصل به عنوان ورق پوششی شناخته شده است اما مشخص شد که فولاد هاردوکس میتواند به عنوان بخش حامل بار در بسیاری از برنامه های کاربردی به دلیل ترکیب منحصر به فرد سختی و تافنس؛ عمل کند. با ورق های ضدسایش هاردوکس، میتوانید ساختارهای مقاوم در برابر سایش، قوی و سبک را همزمان طراحی کنید. امروزه هاردوکس نسبت به سال های اولیه پیشرفت زیادی داشته. این محصول در طیف گسترده تری تولید میشود و ورق های سنتی مقاوم به سایش، لوله مقاوم به سایش و میله های گرد هاردوکس موجود است.

فولادی سخت جان برای طول عمر تجهیزات

مقاومت سایشی بالا همیشه کلید موفقیت ورق های هاردوکس بوده است. امروزه سخت تر و با تافنس بالا تر قادر به مقاومت در برابر ضربه های سنگین بدون تغییر شکل و یا ترک خوردگی دائمی است. بنابراین اگر شما اپراتور تجهیزات یا ماشین هستید، نگران نباشید: هاردوکس میتواند روز به روز ضربه های بیشتری را تحمل کند(مقاوم تر شود) ولی همچنان به عملکردش ادامه دهد.

اگر شما یا مشتریان خود صاحبان تجهیزات یا صنایع هستید، تجهیزات تولید شده از فولاد هاردوکس را به عنوان یک سرمایه گذاری استراتژیک در نظر بگیرید. قدردان خواهید بود که به راحتی توانسته اید طول عمر تجهیزات خود را تا دو، سه، پنج، ده بار یا بیشتر افزایش دهید. نه تنها این موضوع باعث افزایش عمر مفید میشود بلکه بدون ترک های زشت و فرو رفتگی های ناشی از ضربه، تجهیزات شما در حین استفاده ظاهر زیبا تری نیز خواهند داشت.

ضمانت در کار

استفاده از ورقهای ضد سایش هاردوکس در کامیون ها، کانتینرها یا میکسر بتن کمک می کند وزن خودرو کاهش یابد و مصرف سوخت را بهبود میبخشد، که میتوان وزن بار قانونی کامیون ها را افزایش داد و یا حتی یک وسیله نقلیه کوچکتر، با کارآیی بیشتر را جایگزین کرد. وزن کمتر بدنه های سبکتر به وسایل اجازه حمل بار بیشتری نسبت به وسایل نقلیه مشابه را میدهد. به عنوان مثال، یک کانتینر زباله سبکتر ساخته شده از فولاد هاردکس به معنای افزایش ظرفیت بارگیری ۱۰-۲۰٪ و یا حتی بیشتر در برخی موارد را دارد. این ظرفیت اضافی ممکن است به تعداد سفرهای کمتر در روز منجر شود. زیرا وسیله نقلیه میتواند بار بیشتری را حمل کند. وزن کمتر همچنین باعث کاهش مصرف سوخت و به نوبه خود هزینه های عملیاتی نیز می شود.

از دیگر امتیاز های ورق های ضد سایش هاردوکس میتوان به امکان بازیافت ۱۰۰% آن در پایان عمر مفیداش بدون آسیب رساندن به خواص یا عملکرد ورق اشاره کرد. بنابراین چه نیاز داشته باشید کوه جا­­ به جا کنید، گودال حفر کنید یا بارهای سنگین حمل کنید، فولاد هادوکس برای کمک به جهانی قوی تر، سبک تر و پایدارتر کار می کند.

SSAB به طور مداوم برای بهبود فرایندهای تولید به منظور توسعه محصولات جدید و بهتر کار می کند، که این امر موجب تضمین توانایی تحملات بیشتر و بهبود شرایط کارگاهی شده است. ضمانت هاردوکس SSAB شامل استحکام مقاومتی ضخامت، استحکام مقاومتی سطح و همچنین خم پذیری بالا است.

 

دانلود کاتالوگ

Hardox 400

Hardox 450

Hardox 500

Hardox 550

Hardox 600

Hardox Extreme