تلفن: ٣٠٧ ٢۶۶ ٣۶ (۰۳۱) - فکس: ٣٠٨ ٢۶۶ ٣۶ (۰۳۱) | ساعات کار: شنبه تا چهارشنبه: ۸:۳۰ تا ۱۷:۰۰ - پنجشنبه: ۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰ | ایمیل: info@kavehsteel.com
ورق ضد سایش رائکس Raex

ورق ضد سایش رائکس Raex

رائکس محصول دیگری از شرکت اروپایی-آمریکایی SSAB است که در کارخانه Raahe فنلاند تولید می شود. این برند طیف گسترده ای از فولادهای مقاوم در برابر سایش را ارائه می دهد. رائکس با کیفیت و عملکرد قابل اعتماد، ارزش بالایی را برای تمام کاربردهای سایشی شما ارائه می دهد. برای تولید تجهیزات بدون دردسر، این محصول به شما سطح جدیدی از رقابت و بهره وری را ارائه می دهد.

دسترسی سریع و آسان

ورق های رائکس از طریق شبکه توزیع جهانی به راحتی قابل دسترس می باشند. این شبکه توزیع امکان تولید سریع، موثر و سرمایه وابسته کمتر را فراهم می سازد.

طیف کامل محصولات

رائکس موجود در ضخامت های ۲-۸۰ میلیمتر با سختی های ۳۰۰-۵۰۰ برینل، هرگونه نیاز سایش را پوشش داده است. برای کمک به افزایش عمر مفید، افزایش ظرفیت ترابری، بهینه سازی تولید و صرفه جویی در هزینه ها این ورق بهترین گزینه است. این ورق های ساخته شده با فناوری ها و فرآیندهای مدرن اختیار و امکان طراحی بیشتری را ارائه می دهد.

کیفیت و عملکرد

تولید مطمئن با عملکرد قابل اعتماد شروع می شود. رائکس از مواد خامی که به دقت انتخاب شده اند، تحت کنترل خاص در یک کارخانه تولید فولاد یکپارچه ساخته می شود. کیفیت قابل قبول، سختی عملکرد، جوش پذیری، کیفیت سطح، صافی سطح (flatness) و در نتیجه کارایی بالا برای همه کاربرد های سایشی معمول حاصل می شود.

معدن کاری

ساختار معادن بر پایه محیط های سخت و چالش برانگیز تعریف شده است. اگر شما نیازمند حفاری، خردایش، بارگذاری و حمل بیشتر هستید، این فولاد ضد سایش می تواند به شما کمک کند سخت ترین کار ها را ممکن سازید. رائکس بسیار مناسب برای باکت و دامپر ها، قطعات لاینینگ (lining parts)، تجهیزات حمل و نقل، سطوح ضربه خور و نوار نقاله می باشد.

راهسازی

چه نیاز به ساخت بدنه کامیون داشته باشید و چه ماشین آلات بادوام مهم نیست، رائکس به شما کمک می کند تا مشکلات ناشی از ضربه و سایش را حل کنید. با ورق های نازک و عریض رائکس می توانید وزن کلی را کاهش دهید، ظرفیت باربری را افزایش داده و کیفیت بالای سطح به منظور بهبود ظاهر را بدست آورید.

کشاورزی

ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی همواره با سایش و خوردگی های پرتنش رو به رو هستند. این فولاد با وجود استحکام بالا بسیار منعطف است که این ویژگی می تواند به افزایش طول عمر تجهیزات، کاهش هزینه های تعمیر و تعویض ماشین آلات کمک کند.

بازیافت

در زمینه بازیافت شما باید مولد و رقابتی باشید. تجهیزات بازیافت نیاز به مقاومت در برابر اشیاء تیز و سخت مانند تکه های بتن، قراضه و شیشه دارند. رائکس با ضخامت های نازکی (تا ۲ میلیمتر) عرضه می شود. که به شما کمک می کند وزن کانتینر و محفظه های بازیافت در حالی که دوام آن حفظ می شود را کم کنید.

بتن و سیمان

محیط کار چالش برانگیز، نیاز به تجهیزات بتنی و سیمانی قابل اعتماد دارد. طیف گسترده ای از فولاد رائکس خروجی شما را بی نقص نگه می دارد. به عنوان مثال رائکس ۳۰۰ برای میکسر بتن بسیار مناسب است در صورتیکه رائکس ۵۰۰ می تواند در ورق های لاینر استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو
error: