آلفرم Alform ورق استحکام بالای اتریشی

آلفرم یک نام تجاری در بخش فولاد شرکت فُستالپین Voestalpine اتریش است. Alform ورق استحکام بالا تا استحکام تسلیم 1100 نیوتن بر میلیمتر مربع است. این فولاد نورد گرم شده‌ی دانه‌ریز، قابلیت نورد سرد و جوش پذیری عالی دارد. فولاد آلفرم در گریدها و کلاس‌های استحکامی مختلف در دسترس است.
آلفرم در ساخت ماشین‌آلات، صنایع خودرو، بالابرها و صنایع فلزی بسیار کارآمد است. آلفرم متریالی ضروری در مهندسی مکانیک، طراحی خودرو و صنایع مرتبط است. فولادهای آلفرم در سازه‌های فولادی که نیازمند بهره‌وری اقتصادی هستند، استفاده می‌شوند.

آلفرم Alform

زمینه های کاربرد آلفرم

پمپ بتن، ماشین‌آلات کشاورزی و جنگل داری، جرثقیل متحرک، سیستم‌های استخراج معادن، بوم جرثقیل، تریلر، لوله و …

کارایی آلفورم

این فولاد به کاهش هزینه های تولید و داشتن مریت رقابتی در تولید محصولات با کیفیت کمک می کند.
فلتنس و سطح عالی گریدهای آلفرم بهره‌وری بالا از طریق افزایش قابل توجه سرعت برش را به همراه دارد و همچنین بهینه‌سازی فرآیند کار و کاهش زمان را نیز تضمین می‌کند. خواص همگن مواد، منجر به ایجاد قابلیت تولید انبوه با خواص یکسان می‌شود.

کاهش هزینه حمل و نقل و تدارکات

گریدهای Alform استفاده از متریال با ضخامت پایین‌تر را ممکن می‌سازد. این ویژگی به کاهش وزن وسایل حمل و نقل و میزان تعمیرات ناشی از وزن بالا منجر می‌شود. در نتیجه می‌توان از وسایل حمل و نقل و بارگیری کوچک‌تری استفاده کرد و هزینه‌های سوخت اضافی را ذخیره کرد.

سیستم جوش

سیسم جوشکاری Alform اولین سیستم استاندارد سفارشی فولاد و مواد مصرفی برای سازه‌های جوشکاری شده مستحکم و فوق مستحکم است. که بعدی کاملا جدید از فولاد آلفرم با توجه به خواص مواد را باز می‌کند.
سیستم بهینه شده از فولادهای مقاوم به تمپر و فلزات پرکننده تطبیقی، مقادیر سختی در نقاط جوش داده شده را در طیف وسیعی از پارامترها تضمین می‌کند. این مقادیر مطابق با ویژگی‌های متریال اولیه می‌باشد.

قابلیت عملیاتی آلفرم

گریدهای فولادی و مواد در سیستم جوشکاری، اتصال جوش با تافنس عالی را ممکن می‌سازد. در نتیجه جوش مرغوب، ایمنی عملیاتی در دمای پایین را تضمین می‌کند.