درباره ما

فولاد کاوه به عنوان یک واردکننده خوشنام و متخصص فولادهای آلیاژی با بیش از ۱۸ سال سابقه و اعتبار، افتخار تامین فولادهای مورد نیاز صنایع مختلف را دارد. حسن شهرت فولاد کاوه نتیجه برخورد حرفه‌ای و تخصصی با دنیای فولادهای آلیاژی است. ما واردکننده مستقیم ورق ضد سایش، ورق استحکام بالا، فولاد ابزاری گرمکار و فولاد ابزاری سردکار از بهترین و مرغوب‌ترین برندهای دنیا هستیم.

لوگوی فولاد کاوه

هر گونه مشورت فنی با ما برای انتخاب متریال، طراحی و ساخت رایگان است

فولاد کاوه واردات محصولات اروپایی را به صورت مستقیم به مقصد انبار اصفهان و تهران انجام می‌دهد. کلیه محصولات، دارای مدارک و گواهینامه‌های کنترل کیفی کارخانه هستند. هر محصول دارای شماره شناسایی یونیک می‌باشد که برای ردیابی و کنترل اصالت ورق قابل استفاده است. گواهینامه کنترل کیفیت هر فولاد در هنگام فروش به مشتری ارائه خواهد شد.

در سفارش فولادهای مذکور بالاترین استانداردهای فنی دنیا برای رعایت تلرانس سختی، ابعادی و صافی سطح و سهولت عملیات کارگاهی شامل برشکاری، ماشینکاری، خمکاری و جوشکاری از کارخانه درخواست شده است. بنابراین کیفیت عالی فولادهای عرضه شده را گارانتی می‌نماییم.

علاوه بر واردات و فروش فولاد، فولاد کاوه موارد تخصصی شما را نیز فراهم می‌آورد. ما دانش خود را از طریق مدیران فنی، گروه طراحی مفهومی و گروه فناوری سایش با شما به اشتراک می‌گذاریم. گروه طراحی مفهومی متشکل از کارشناسانی است که می‌توانند به بهینه‌سازی طراحی محصولتان کمک کنند.

ما در فولاد کاوه در بخش ورق‌های ضد سایش و استحکام بالا، گروه فناوری سایش متعهد هستیم که دانش فنی را در مورد سایش گسترش دهیم. ما با استفاده از سال‌ها تجربه در حل چالش‌های سایشی، به شما امکان دسترسی به متخصصین و کارشناسان را می‌دهیم. از این طریق شما می‌توانید حمایت‌های کاربردی و اطلاعات مربوط به اجزای مهم سایش را دریافت کنید. برای بهره‌گیری از این دانش فنی کافی‌ست سئوالات و مشورت خود را از طریق ایمیل info@kavehsteel.com و یا فرم تماس با ما در میان بگذارید.

محصولات قابل ارائه:

ورق ضد سایش دورستات (Durostat) ساخت شرکت فستالپین (Voestalpine) اتریش با سختی ۴۰۰ تا ۵۰۰ برینل تا ضخامت ۱۰۰ میلیمتر
(Durostat 400, 450, 500)
ورق ضد سایش هارداکس یا هاردوکس (Hardox) ساخت شرکت فولاد سوئد (SSAB) با سختی ۴۰۰ تا ۷۰۰ برینل تا ضخامت ۱۶۰ میلیمتر
(Hardox 400, 450, 500, 550, 600, Extreme)
ورق ضد سایش دیلیدور (Dillidur) ساخت شرکت دیلینگر (Dillinger) آلمان با سختی ۴۰۰ تا ۵۵۰ برینل تا ضخامت ۱۰۰ میلیمتر
(Dillidur 400, 450, 500, 550)
ورق ضد سایش رائکس (Raex) ساخت شرکت روکی (Ruukki) فنلاند با سختی ۴۰۰ تا ۵۰۰ برینل تا ضخامت ۱۰۰ میلیمتر
(Raex 400, 450, 500)

ورق استحکام کششی بالا آلفرم (Alform) ساخت شرکت فستالپین (Voestalpine) اتریش با استحکام تسلیم ۶۹۰ تا ۱۱۰۰ مگا پاسکال تا ضخامت ۶۰ میلیمتر
(Alform 700, 900, 960, 1100 S690QL, S890QL, S960QL, S1100QL)
ورق استحکام کششی بالا ولداکس (Weldox) و استرنکس (Strenx) ساخت شرکت فولاد سوئد (SSAB) با استحکام تسلیم ۶۹۰ تا ۱۳۰۰ مگا پاسکال تا ضخامت ۶۰ میلیمتر
(Weldox (Strenx) 700, 900, 960, 1100, S690QL, S890QL, S960QL, S1100QL)

فولاد ابزاری گرمکار ۱.۲۳۴۴، ۱.۲۵۶۷، ۱.۲۳۴۳، ۱.۲۷۶۷، ۱.۲۷۶۷، ۱.۲۵۸۱، ۱.۲۷۱۳، ۱.۲۷۱۴، ۱.۲۳۶۷

ابزاری سردکار ۱.۲۰۸۰، ۱.۲۴۳۶، ۱.۲۳۷۹، ۱.۲۵۴۲، ۱.۲۵۵۰، ۱.۲۸۴۲، ۱.۲۵۱۰، ۱.۲۴۱۹

ابزاری تندبر 1.3255، 1.3343، 1.3207، 1.3265