دیلیدور Dillidur ورق ضد سایش مرغوب و کاربردهای آن

ورق ضد سایش دیلیدور Dillidur محصول شرکت دیلینگر Dillinger آلمان است. این محصول بیش از ۵۰ سال است که سهم عظیمی در مبارزه جهانی علیه هزینه‌های فراوان سایش دارد. تولیدکنندگان در بخش تجهیزات و ماشین آلات سایشی معدن از ورق ضد سایش دیلیدور که منجر به موفقیت‌های بزرگی در بسیاری از بخش‌ها شده است، استفاده می‌کنند.
به خاطر پیشرفت‌های عظیم در دهه‌های گذشته، دیلیدور ترکیبی منحصر به فرد از مقاومت بالا در برابر سایش، کارپذیری آسان و جوش‌پذیری را فراهم می‌کند.

ورق ضد سایش دیلیدور

نقاط قوت دیلیدور

ترکیب فولاد Dillidur برای رسیدن به مقاومت سایشی بالا، همراه با عملکرد کارگاهی مطلوب بهینه شده است. دیلیدور دمای پایین ذوب برای جوشکاری و برش شعله را ممکن می‌سازد. این ویژگی باعث ایجاد قابلیت بیشتر در ساخت کارگاه‌ها و تعمیرات در محل، تحت شرایط نامساعد می‌شود. فولاد دیلیدور با سختی بین ۳۲۵ تا ۵۵۰ برینل برای حداکثر مقاومت در برابر سایش موجود است.
برای مثال، بسیاری از اجزای دیواره‌های ضخیم در معرض سایش، مانند باکت بیل‌های با ظرفیت بالا برای کار در معادن، به مقاومت ویژه‌ای در برابر ترک خوردگی نیاز دارند. در این موارد، راه حل استفاده از دیلیدور ضربه پذیر Dillidur Impact است، که فولادی به شدت تاف می‌باشد.

بالک ویل از ورق ضد سایش دیلیدور

موارد استفاده دیلیدور

فولاد ضد سایش دیلیدور مقاومت بالا در برابر سایش را تضمین می‌کند. از این رو به طور قابل توجهی طول عمر قطعاتی که در معرض سایش هستند را افزایش می‌دهد.
برای مثال می‌توان به خودروها، تاسیسات صنعتی، ماشین‌سازی، سیستم‌های حمل و نقل و باربری، ساخت و ساز بزرگراه، بازیافت، کارخانه‌های سیمان و فولاد، معادن و تجهیزات گود برداری اشاره کرد.

رنج وسیع محصولات

دیلینگر طیف گسترده‌ای از قالب‌ها و اندازه‌ها را در ضخامت‌های ۸ تا ۲۰۰ میلیمتر عرضه می‌کند.
این فولادها دارای خواص آلیاژی متعادل هستند و خواص کارگاهی و جوشکاری مطلوبی دارند.
دمای پایین ذوب قبل از جوشکاری و برش با شعله، اطمینان ایمنی بیشتر در هنگام ساخت و تعمیرات در محل تحت شرایط نامطلوب را فراهم می‌کند.