جایزه فولاد سوئد Swedish Steel Prize 2019

در حال حاضر تقاضای حضور در برنامه جایزه فولاد سوئد 2019، معتبرترین جایزه صنایع فولاد، که در سال جاری 20 امین سالگرد خود را جشن می‌گیرد، پذیرفته می‌شود.
جایزه فولاد سوئد، جایزه‌ای برای ایده‌ها و محصولاتی است که بر روی راه‌حل‌های آینده فولاد تاثیر مثبت می‌گذارد و رقبا را از سراسر جهان جذب می‌کند. این جایزه در تاریخ 14 نوامبر 2019 در استکهلم سوئد به عنوان جایزه رویداد فولاد سوئد 2019 اهدا خواهد شد. تقاضا برای حضور در این برنامه هم‌اکنون پذیرفته می‌شود.

امسال، 20 امین سالگرد جایزه فولاد سوئد است. این جایزه طی دو دهه گذشته الهام بخش مهندسین خلاق، طراحان و مخترعان برای استفاده از پتانسیل بی‌پایان فولاد برای تغییر دنیای ما به سمت بهتر شدن است.
جایزه فولاد سوئد می‌تواند به هر فرد، شرکت یا موسسه که متد یا محصولی را که به بهترین شکل به نوآوری منجر شود ارائه دهد، اهداء شود.
همه موارد توسط هیئت داوری مستقل ارزیابی می‌شوند. آن‌ها با همکاری هم همه موارد را بر اساس سطح نوآوری، خلاقیت، پایداری، عملکرد و رقابت بررسی می‌کنند. در این برنامه دیدگاه متفاوت، همچنین کارآفرینی و روند جدید در اقتصاد حائز اهمیت است.

جایزه فولاد سوئد برای تجلیل از نوآوری و مهندسی می‌باشد. اوا پتورسون (Eva Petursson)، رئیس بخش جایزه فولاد سوئد، هیئت منصفه و رئیس تحقیقات و نوآوری شرکت SSAB، می‌گوید: “ما به دنبال راه‌حل‌هایی هستیم که محدودیت‌های فولاد را به تنهایی یا به صورت ترکیبی با مواد دیگر؛ کم کند و با تغییراتی پایدار، بتواند جهان را به جای بهتری تبدیل کند.

برنده جایزه فولاد سوئد یک مدرک دیپلم و یک مجسمه ساخته شده توسط مجسمه ساز Jörg Jeschke دریافت می‌کند و بسیار مورد توجه رسانه‌ها قرار می‌گیرد. همچنین شرکت SSAB به مناسبت این رویداد، مبلغ 100،000 کرون سوئد کمک مالی به سازمان‌های خیریه اهدا می‌کند.
اهدا جایزه در پایان یک مراسم جذاب انجام می‌شود، جاییکه شرکت‌کنندگان از سراسر جهان گرد هم می‌آیند تا با تکنولوژی جدید آشنا شوند، الهام بگیرند، با همتایان خود در ارتباط قرار گیرند و نوآوری را جشن بگیرند.

منبع خبر