تلفن: ٣٠٧ ٢۶۶ ٣۶ (۰۳۱) - فکس: ٣٠٨ ٢۶۶ ٣۶ (۰۳۱) | ساعات کار: شنبه تا چهارشنبه: ۸:۳۰ تا ۱۷:۰۰ - پنجشنبه: ۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰ | ایمیل: info@kavehsteel.com
جایزه فولاد سوئد Swedish Steel Prize 2019

جایزه فولاد سوئد Swedish Steel Prize 2019

در حال حاضر تقاضای حضور در برنامه جایزه فولاد سوئد ۲۰۱۹، معتبر ترین جایزه صنایع فولاد، که در سال جاری ۲۰ امین سالگرد خود را جشن می گیرد، پذیرفته می شود.
جایزه فولاد سوئد ، جایزه ای برای ایده ها و محصولاتی است که بر روی راه حل های آینده فولاد تاثیر مثبت می گذارد و رقبا را از سراسر جهان جذب می کند. این جایزه در تاریخ ۱۴ نوامبر ۲۰۱۹ در استکهلم سوئد به عنوان جایزه رویداد فولاد سوئد ۲۰۱۹ اهدا خواهد شد. تقاضا برای حضور در این برنامه هم اکنون پذیرفته می شود.

امسال، ۲۰ امین سالگرد جایزه فولاد سوئد است. این جایزه طی دو دهه گذشته الهام بخش مهندسین خلاق، طراحان و مخترعان برای استفاده از پتانسیل بی پایان فولاد برای تغییر دنیای ما به سمت بهتر شدن است.
جایزه فولاد سوئد می تواند به هر فرد، شرکت یا موسسه که متد یا محصولی را ارائه دهد که به بهترین شکل به نوآوری بیانجامد، اهداء شود.
همه موارد توسط هیئت داوری مستقل ارزیابی می شوند. با همکاری هم آن ها همه موارد را بر اساس سطح نوآوری، خلاقیت، پایداری، عملکرد و رقابت بازنگری می کنند. در این برنامه دیدگاه متفاوت، هم چنین کارآفرینی، راه حل های دیجیتال و روند جدید در اقتصاد حایز اهمیت است.

جایزه فولاد سوئد برای تجلیل از نوآوری و مهندسیِ خوب است. اوا پتورسون (Eva Petursson)، رئیس بخش جایزه فولاد سوئد، هیئت منصفه و رئیس تحقیقات و نوآوری شرکت SSAB، می گوید: “ما به دنبال راه حل هایی هستیم که محدودیت های فولاد را به تنهایی یا به صورت ترکیبی با مواد دیگر؛ کم کند و با تغییر پایدار و دیجیتال، بتواند جهان را به جای بهتری تبدیل کند.

برنده جایزه فولاد سوئد یک مدرک دیپلم دریافت می کند، یک مجسمه ساخته شده توسط مجسمه ساز Jörg Jeschke و بسیار مورد توجه رسانه ها قرار می گیرد. همچنین شرکت SSAB به مناسبت این رویداد، مبلغ ۱۰۰،۰۰۰ کرون سوئد کمک مالی به سازمان های خیریه اهدا می کند.
اهدا جایزه در پایان یک مراسم جذاب انجام می شود، جاییکه شرکت کنندگان از سراسر جهان گرد هم می آیند تا با تکنولوژی جدید آشنا شوند، الهام بگیرند، با همتایان خود در ارتباط قرار گیرند و نوآوری را جشن بگیرند.

منبع خبر

پاسخی بگذارید

بستن منو
error: